در این مقاله شما هشت مرحله مهم را برای اطمینان از موفقیت در بهینه سازی موتور جستجو در سایت کشف خواهید کرد. بهینه سازی موتور جستجو یکی از اشکال مفید تولید ترافیک است. همچنین دستیابی به درستی یکی از پیچیده ترین و دشوارترین آنهاست. من می خواهم کاملاً پیشاپیش و صادق باشم که انجام بالای صفحه Google برای هر کلمه کلیدی دشوار است.

قبل از شروع کشف موارد مهم ، صدها پیوند لازم است. اشتباه. آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که “هوشمندانه کار کن نه سخت تر”؟ با پیوند بسیار کم می توانید نتایج خود را به حداکثر برسانید.

من در اردوگاه ایستاده ام که می گوید تسلیم شو دلیل این امر این است که این  سئو  موتورها همیشه جهتی را که به آن نیاز دارند به روز نمی کنند و اگرچه می گویند سایت شما را پیدا می کنند ، اما محتوای مفید نه.

ساده ترین س toال برای تعیین اخلاقی بودن روش های ارائه دهنده ارائه دهنده خدمات ، این است که بپرسید: “آیا این تغییرات به نفع مردان و زنان سایت من است و همچنین باعث می شود نتایج جستجو بیشتر دوستانه باشد؟” یک ارائه دهنده SEO عالی همیشه “بله” خواهد گفت ، زیرا Seo روشی است که در مورد مشتریان در مورد موتورها وجود دارد. به هر حال ، دقیقاً چه فایده ای برای یک صفحه رده بالا دارد اگر چیزی غیر از زباله های غیر قابل استفاده باشد که مردم را به سمت جانسون “بازگشت” هجوم می آورد؟

اینها فقط اولین قدمها در جهت بهینه سازی موتور جستجو هستند. چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد ، مانند قرار دادن اطلاعیه با عبارات کلیدی به صورت تیتر یک وب سایت. شما می توانید سایر سایت های عالی رتبه را با محتوای مربوط به سایت خود پیدا کنید که ممکن است توانایی ارائه یکی از پیوندهای سایت شما را داشته باشند ، اما از ابتدا امیدوار نیستید. آنها معمولاً می خواهند به قدرتمندی که دارند به سایتها پیوند دهند.

بهینه سازی موتور جستجو دوره های زمانی بسیار خوبی را می طلبد. تحقیقات ، استراتژی های مرتبط سازی ، ارسال دایرکتوری و تجزیه و تحلیل صفحه به تنهایی بسیار طولانی و دشوار است. آیا شما ، صاحب مشاغل متوسط ​​، زمان لازم برای خرید بهینه سازی موتور جستجو برای کارهای کامل خود دارید؟ یا آیا باید وقت دیگری را در جای دیگر بگذرانید. مانند اجرای کوچک خود را؟ یک مشاور سئو وقت دارد که کاملاً برای پروژه شما اختصاص دهد. این کاری است که آنها انجام می دهند.

نویسنده سئو سایت اغلب ارزش افزوده ای در عملکرد بازاریابی شما دارد. با این وجود ، شما به ترجیح مطمئن متفاوتی نیاز دارید. عاقلانه وقتی می دانید چه س questionsالاتی بپرسید ، رقابت نصف برنده است.

By admin